• Αρχική
  • Επικαιρότητα
  • Νέα - Ανακοινώσεις
  • Πρόγραμμα δραστηριοποίησης πωλητών (παραγωγών και επαγγελματιών), στις λαϊκές αγορές του Δήμου Αρριανών, από Δευτέρα 15/06/2020 έως και Τετάρτη 17/06/2020

Πρόγραμμα δραστηριοποίησης πωλητών (παραγωγών και επαγγελματιών), στις λαϊκές αγορές του Δήμου Αρριανών, από Δευτέρα 15/06/2020 έως και Τετάρτη 17/06/2020

Σε εφαρμογή των ισχυουσών διατάξεων και σύμφωνα με τους όρους της υπ’ αριθμ. 495/2020 Απόφασης Δημάρχου, οι πίνακες με τους συμμετέχοντες πωλητές  (παραγωγούς και επαγγελματίες), οι οποίοι θα δραστηριοποιηθούν κατά τις ημερομηνίες  15/06/2020 (Δευτέρα – Λ.Α. Αράτου), 16/06/2020 (Τρίτη – Λ.Α. Φιλλύρας ) και 17/06/2020 (Τετάρτη – Λ.Α. Αρριανών), έχουν ως κατωτέρω:

 

Λαϊκή Αγορά  ΑΡΑΤΟΥ  15/06/2020

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ   ΠΩΛΗΤΕΣ – ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ  ΑΡΑΤΟΥ  -  15/06/2020

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΑΛΗ

ΓΙΟΧΑΝ

ΟΡΧΑΝ

ΟΠΩΡ/ΚΑ  (Α΄)

65

2

ΑΧΜΕΤΖΙΚ ΜΕΜΕΤ

ΑΪΧΑΝ

ΧΑΣΑΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

10

3

ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΘΩΜΑΣ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

1

4

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΑΝΝΑ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

Βιομηχανικά είδη καθαριότητας - χαρτικά  (Ε΄)

7

5

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΣΕΡΗΦΑΛΗ

ΔΕΜΙΡ ΑΛΗ

ΟΠΩΡ/ΚΑ  (Α΄)

68

6

ΡΑΜΑΔΑΝ

ΤΖΕΜΑΛΗ

ΜΟΥΜΙΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

4

 

ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ    ΠΩΛΗΤΕΣ – ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ  ΑΡΑΤΟΥ  -  15/06/2020

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΑΜΕΤ

ΕΡΟΛ

ΦΕΪΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

51

2

ΑΧΜΕΤ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΝΑΤΖΙΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

27

3

ΔΕΛΗ ΑΧΜΕΤ

ΜΕΧΜΕΤ

ΡΑΗΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

30

4

 ΚΑΛΟΥΔΗΣ 

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

36

5

 ΚΑΡΑΤΣΟΛ ΜΕΜΕΤ 

ΑΜΕΤ

ΜΕΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

39

6

ΜΑΜΟΥΤ ΧΟΥΣΕΪΝ

ΟΥΜΕΤ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

24

7

ΜΕΜΕΤ

ΓΚΙΟΥΛΣΕΡ

ΙΣΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

42

8

ΜΟΛΛΑ ΡΑΪΜ

ΧΑΤΙΤΖΕ

ΣΑΛΗ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

33

 

Λαϊκή Αγορά   ΦΙΛΛΥΡΑΣ  16/06/2020

ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ  ΠΩΛΗΤΕΣ  -      ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ       ΦΙΛΛΥΡΑΣ   -     16/06/2020

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΔΕΙΑΣ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΑΛΗ ΤΣΑΟΥΣ ΑΠΤΟΥΛΑ 

ΡΙΤΒΑΝ

ΜΕΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

50

2

ΑΜΕΤ 

ΕΡΟΛ

ΦΕΪΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

54

3

ΑΧΜΕΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΟΣΜΑΝ

ΑΧΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

81 - 82

4

ΓΙΑΣΟΥΚΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΧΑΣΑΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

63

5

ΕΣΕΚ ΔΕΡΕΛΗ

ΣΑΜΠΡΙΕ

ΡΑΗΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

78

6

ΙΩΑΝΝΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

66

7

ΚΑΛΟΥΔΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

74 - 75  -  75 Α

 

 ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  ΠΩΛΗΤΕΣ   -    ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ  ΦΙΛΛΥΡΑΣ -   16/06/2020

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΔΕΙΑΣ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΑΛΗ

ΜΟΥΖΑΦΕΡ

ΜΠΑΙΡΑΜΑΛΗ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

148 - 149

2

ΑΛΗ ΓΚΑΤΖΗ

ΧΑΝΙΦΕ

ΧΑΣΑΝ

ΕΝΔΥΣΗ-ΕΙΔΗ ΠΡΟΙΚΟΣ (Ε΄)

15 - 16

3

ΑΜΕΤ

ΧΟΥΣΑΜΕΤΙΝ

ΧΟΥΣΑΜΕΝΤΙΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

21 -22

4

ΑΧΜΕΤ

ΡΑΪΦΕ

ΜΙΦΙΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

135 - 136 Α

5

ΑΧΜΕΤ ΟΓΛΟΥ

ΖΙΝΕΠ

ΙΜΠΡΑΗΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

145 - 146

6

ΑΧΜΕΤΖΙΚ ΜΕΜΕΤ

ΑΪΧΑΝ

ΧΑΣΑΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

25 - 26

7

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΧΑΣΗΜ

ΕΡΟΥΛ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

9 - 10  & 157-158

8

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΜΕΡΑΛ

ΝΙΑΖΗ

ΥΑΛΙΚΑ-ΠΛΑΣΤΙΚΑ  (Ε΄)

138 - 139

9

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΕΡΟΥΛ

ΧΑΣΗΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

159 - 160

10

ΔΕΛΗ

ΝΟΥΡΑΝ

ΜΟΥΜΙΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

12 - 13

11

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΠΩΡ/ΚΑ

 56 - 57

12

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

151 Α -152

13

ΙΣΜΑΗΛ

ΤΑΝΕΡ

ΙΜΠΡΑΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

154 Α - 155

14

ΙΣΜΑΗΛ

ΕΛΦΙΝΤΑ

ΦΑΧΡΕΔΗΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

141 - 142 Α

15

ΙΣΜΑΗΛ

ΡΕΪΧΑΝ

ΡΕΣΗΤ

ΕΝΔΥΣΗΣ (Ε΄)

101

16

ΙΣΜΑΗΛ

ΣΟΥΝΑΪ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΥΑΛΙΚΑ - ΠΛΑΣΤΙΚΑ (Ε΄) &  ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

5 Β - 6

17

ΙΣΜΑΗΛ

ΣΕΛΜΑ

ΡΕΣΗΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

113 - 114 Α

18

ΙΣΜΑΗΛ

ΙΜΑΝΕ

ΓΙΑΚΟΥΠ

ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ (Α΄)

39 - 40 & 41

19

ΙΣΜΑΗΛ ΟΓΛΟΥ

ΑΪΣΕ

ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

129 - 129 Α

20

ΚΑΛΙΦΑΤΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΕΙΔΗ-Πλαστικά (Ε΄)

163 Β - 164  -  165

21

ΜΙΡΤΖΑΝ

ΚΕΜΑΛ

ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α' )

 69 - 70

22

ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΜΟΥΖΑΦΕΡ

ΧΑΚΗ

ΙΧΘΥΟΠΩΛΗΣ (Β΄)

  60 - 61

 

Λαϊκή Αγορά  ΑΡΡΙΑΝΩΝ 17/06/2020

ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ ΠΩΛΗΤΕΣ  -  ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ ΑΡΡΙΑΝΩΝ    -   17/06/2020

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΑΛΗ ΤΣΑΟΥΣ ΑΠΤΟΥΛΑ

ΡΙΤΒΑΝ

ΜΕΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

143

2

ΑΧΜΕΤΣΙΚ

ΦΙΚΡΙΕ

ΑΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

146

6

ΓΙΑΣΟΥΚΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΧΑΣΑΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

156

4

ΙΜΠΡΑΜ ΣΑΛΗ

ΤΖΕΛΑΕΤΙΝ

ΣΕΜΠΑΧΕΤΙΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

140

5

ΚΑΛΟΥΔΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

136 - 137

6

ΜΑΜΟΥΤ ΧΟΥΣΕΪΝ    

ΟΥΜΕΤ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

159

 

 ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  ΠΩΛΗΤΕΣ - ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ  ΑΡΡΙΑΝΩΝ – 17/06/2020

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΑΛΗ ΓΚΑΤΖΗ

ΧΑΝΙΦΕ

ΧΑΣΑΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

6 - 7 - 8

2

ΑΧΜΕΤ 

 ΡΑΪΦΕ

ΜΙΦΙΤ 

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

189 - 190

3

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΧΑΣΗΜ

ΕΡΟΥΛ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

177 - 176

4

ΔΕΛΗ

ΝΟΥΡΑΝ

ΜΟΥΜΙΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

183 - 184

5

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄)

43 - 44

6

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

194 - 195

7

ΙΣΜΑΗΛ

ΣΕΛΜΑ

ΡΕΣΗΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

181 - 182

8

ΙΣΜΑΗΛ

ΤΑΝΕΡ

ΙΜΠΡΑΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

148 - 149

9

ΙΣΜΑΗΛ

ΙΜΑΝΕ

ΓΙΑΚΟΥΠ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄)

163 - 164 - 165

10

ΙΣΜΑΗΛ

ΣΕΒΕΝ

ΡΕΣΗΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

21 - 22

11

ΙΣΜΑΗΛ

ΣΟΥΝΑΪ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΥΑΛΙΚΑ - ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΕΙΔΗ (Ε' )

30

12

ΚΑΜΠΑ ΑΛΗ

ΑΪΣΕ

ΜΕΧΜΕΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

151 - 152

13

ΚΕΡΗΜ

ΟΡΧΑΝ

ΡΑΣΗΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

3

14

ΜΑΜΟΥΤ ΧΟΥΣΕΪΝ    

ΟΥΜΕΤ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

159

15

ΜΙΡΤΖΑΝ

ΚΕΜΑΛ

ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄)

132 - 133

16

ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΜΟΥΖΑΦΕΡ

ΧΑΚΗ

ΙΧΘΥΟΠΩΛΗΣ (Β΄)

39 - 40

Diaugeia Logo
Govgr
Ermis Gov Gr
Tetragonika Govapp Gr
Kentro Koinotitas Logo
I Europi Sou

Δήμος Αρριανών

logo

Follow us on

Επικοινωνία

  • Δημαρχείο
  • Φιλλύρα
  • ΤΚ: 69300, Ροδόπη
  • Τηλ: 2531352800
  • email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.