• Αρχική
  • Επικαιρότητα
  • Νέα - Ανακοινώσεις

Πρόγραμμα Λαϊκών Αγορών από 01/03/2021 έως 03/03/2021

ΛΑΪΚΗ  ΑΓΟΡΑ      ΑΡΑΤΟΥ (Δευτέρα)    01/03/2021

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΝΕΑ ΘΕΣΗ ΛΟΓΩ COVID19  από 18/01/2021

1

ΑΛΗ

ΓΙΟΧΑΝ

ΟΡΧΑΝ

ΟΠΩΡ/ΚΑ  (Α΄)

7

2

ΑΜΕΤ

ΕΡΟΛ

ΦΕΪΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

20

3

ΑΧΜΕΤ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΝΑΤΖΙΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

24

4

ΑΧΜΕΤΖΙΚ ΜΕΜΕΤ

ΑΪΧΑΝ

ΧΑΣΑΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

1

5

ΔΕΛΗ ΑΧΜΕΤ

ΜΕΧΜΕΤ

ΡΑΗΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

26

6

 ΚΑΡΑΤΣΟΛ ΜΕΜΕΤ 

ΑΜΕΤ

ΜΕΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

30

7

ΜΑΜΟΥΤ ΧΟΥΣΕΪΝ

ΟΥΜΕΤ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

22

8

ΜΕΜΕΤ

ΓΚΙΟΥΛΣΕΡ

ΙΣΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

32

9

ΜΟΛΛΑ ΡΑΪΜ

ΧΑΤΙΤΖΕ

ΣΑΛΗ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

28

10

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΑΝΝΑ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

Βιομηχανικά είδη καθαριότητας - χαρτικά  (Ε΄)

5

 

ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ      ΦΙΛΛΥΡΑΣ (Τρίτη)      02/03/2021

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΝΕΑ ΘΕΣΗ ΛΟΓΩ COVID19 από 19/01/2021

1

ΑΛΗ

ΜΟΥΖΑΦΕΡ

ΜΠΑΙΡΑΜΑΛΗ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

148 - 149

2

ΑΛΗ ΓΚΑΤΖΗ

ΧΑΝΙΦΕ

ΧΑΣΑΝ

ΕΝΔΥΣΗ-ΕΙΔΗ ΠΡΟΙΚΟΣ (Ε΄)

15 - 16

3

ΑΛΗ ΤΣΑΟΥΣ ΑΠΤΟΥΛΑ 

ΡΙΤΒΑΝ

ΜΕΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

50

4

ΑΜΕΤ

ΧΟΥΣΑΜΕΤΙΝ

ΧΟΥΣΑΜΕΝΤΙΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

21 -22

5

ΑΜΕΤ 

ΕΡΟΛ

ΦΕΪΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

54

6

ΑΧΜΕΤ

ΡΑΪΦΕ

ΜΙΦΙΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

135 - 136 Α

7

ΑΧΜΕΤ

ΤΖΕΜΑΛΗ

ΦΑΪΚ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

52

8

ΑΧΜΕΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΟΣΜΑΝ

ΑΧΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

81 - 82

9

ΑΧΜΕΤ ΟΓΛΟΥ

ΖΙΝΕΠ

ΙΜΠΡΑΗΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

145 - 146

10

ΑΧΜΕΤΖΙΚ ΜΕΜΕΤ

ΑΪΧΑΝ

ΧΑΣΑΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

25 - 26

11

ΓΙΑΣΟΥΚΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΧΑΣΑΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

63

12

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΧΑΣΗΜ

ΕΡΟΥΛ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

9 - 10   & 157 - 158

13

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΜΕΡΑΛ

ΝΙΑΖΗ

ΥΑΛΙΚΑ - ΠΛΑΣΤΙΚΑ (Ε΄)

138 - 139

14

ΔΕΛΗ

ΝΟΥΡΑΝ

ΜΟΥΜΙΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

12 - 13

15

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΠΩΡ/ΚΑ

 56 - 57

16

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

151 Α -152

17

ΕΣΕΚ ΔΕΡΕΛΗ

ΣΑΜΠΡΙΕ

ΡΑΗΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

78

18

ΙΣΜΑΗΛ

ΤΑΝΕΡ

ΙΜΠΡΑΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

154 Α - 155

19

ΙΣΜΑΗΛ

ΕΛΦΙΝΤΑ

ΦΑΧΡΕΔΗΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

141 - 142 Α

20

ΙΣΜΑΗΛ

ΡΕΪΧΑΝ

ΡΕΣΗΤ

ΕΝΔΥΣΗΣ (Ε΄)

101

21

ΙΣΜΑΗΛ

ΣΟΥΝΑΪ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΥΑΛΙΚΑ - ΠΛΑΣΤΙΚΑ (Ε΄) &  ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

5 Β - 6

22

ΙΣΜΑΗΛ

ΣΕΛΜΑ

ΡΕΣΗΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

113 - 114 Α

23

ΙΣΜΑΗΛ ΟΓΛΟΥ

ΑΪΣΕ

ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

129 - 129 Α

24

ΙΩΑΝΝΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

66

25

ΚΑΛΙΦΑΤΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΕΙΔΗ-Πλαστικά (Ε΄)

163 Β - 164  -  165

26

ΚΑΛΟΥΔΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

74 - 75  -  75 Α

27

ΚΕΡΗΜ

ΟΡΧΑΝ

ΡΑΣΗΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

113-114

28

ΜΙΡΤΖΑΝ

ΚΕΜΑΛ

ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α' )

 69 - 70

29

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΣΕΡΗΦ ΑΛΗ

ΔΕΜΙΡ ΑΛΗ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α' )

30-31-32

30

ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΜΟΥΖΑΦΕΡ

ΧΑΚΗ

ΙΧΘΥΟΠΩΛΗΣ (Β΄)

  60 - 61

 

ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ      ΑΡΡΙΑΝΩΝ (Τετάρτη)    03/03/0021

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΝΕΑ ΘΕΣΗ ΛΟΓΩ COVID19 από 20/01/2021

1

ΑΛΗ ΓΚΑΤΖΗ

ΧΑΝΙΦΕ

ΧΑΣΑΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

6 - 7 - 8

2

ΑΛΗ ΤΣΑΟΥΣ ΑΠΤΟΥΛΑ

ΡΙΤΒΑΝ

ΜΕΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

145

3

ΑΜΕΤ

ΕΡΟΛ

ΦΕΪΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

143

4

ΑΧΜΕΤ 

 ΡΑΪΦΕ

ΜΙΦΙΤ 

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

189 - 190

5

ΓΙΑΣΟΥΚΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΧΑΣΑΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

139

6

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΧΑΣΗΜ

ΕΡΟΥΛ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

177 - 176

7

ΔΕΛΗ

ΝΟΥΡΑΝ

ΜΟΥΜΙΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

183 - 184

8

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄)

43 - 44

9

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

194 - 195

10

ΙΜΠΡΑΜ ΣΑΛΗ

ΤΖΕΛΑΕΤΙΝ

ΣΕΜΠΑΧΕΤΙΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

141

11

ΙΣΜΑΗΛ

ΣΕΛΜΑ

ΡΕΣΗΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

181 - 182

12

ΙΣΜΑΗΛ

ΤΑΝΕΡ

ΙΜΠΡΑΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

148 - 149

13

ΙΣΜΑΗΛ

ΣΕΒΕΝ

ΡΕΣΗΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

21 - 22

14

ΙΣΜΑΗΛ

ΣΟΥΝΑΪ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΥΑΛΙΚΑ - ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΕΙΔΗ (Ε' )

30

15

ΚΑΛΟΥΔΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

136 - 137

16

ΚΑΜΠΑ ΑΛΗ

ΑΪΣΕ

ΜΕΧΜΕΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

151 - 152

17

ΚΕΡΗΜ

ΟΡΧΑΝ

ΡΑΣΗΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

3

18

ΜΙΡΤΖΑΝ

ΚΕΜΑΛ

ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄)

132 - 133

19

ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ

ΡΑΗΦ

ΔΕΜΙΡ ΑΛΗ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄)

158-159

20

ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΜΟΥΖΑΦΕΡ

ΧΑΚΗ

ΙΧΘΥΟΠΩΛΗΣ (Β΄)

39 - 40

Πρόγραμμα Λαϊκών Αγορών από 22/02/2021 έως 24/02/2021

 

ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ  ΑΡΑΤΟΥ (Δευτέρα)   22/02/2021

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΝΕΑ ΘΕΣΗ ΛΟΓΩ COVID19  από 25/01/2021

ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΘΩΜΑΣ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

1

ΜΟΥΜΙΝ

ΣΕΜΠΙΛΕ

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

20

ΜΟΥΜΙΝ ΙΣΜΑΗΛ ΣΑΛΗ 

ΓΚΙΟΥΡΟΛ

ΣΑΛΗΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

22

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΑΝΝΑ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

Βιομηχανικά είδη καθαριότητας - χαρτικά  (Ε΄)

5

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΑΪΧΑΝ

ΧΑΣΑΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

32

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΣΕΡΗΦΑΛΗ

ΔΕΜΙΡ ΑΛΗ

ΟΠΩΡ/ΚΑ  (Α΄)

7

ΡΑΜΑΔΑΝ

ΤΖΕΜΑΛΗ

ΜΟΥΜΙΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

3

ΣΑΛΗ

ΣΑΛΗ 

ΜΠΑΝΤΙΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

24

ΣΑΛΗ

ΜΠΑΝΤΙΝ

ΧΙΛΜΗ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

26

ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΙΜΠΡΑΜ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΙΜΠΡΑΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

30

ΧΑΣΑΝ ΤΣΑΟΥΣ

ΧΑΛΙΤ

ΧΑΛΙΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

28

 

ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ  ΦΙΛΛΥΡΑΣ (Τρίτη)  23/02/2021

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΝΕΑ ΘΕΣΗ ΛΟΓΩ COVID19  από   26/01/2021

1

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΕΡΟΥΛ

ΧΑΣΗΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

159-160

2

ΙΣΜΑΗΛ

ΙΜΑΝΕ

ΓΙΑΚΟΥΠ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄)

39-40

3

ΚΑΜΠΑ ΑΛΗ

ΑΪΣΕ

ΜΕΧΜΕΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

14 Β - 15

4

ΜΑΜΟΥΤ ΧΟΥΣΕΪΝ

ΟΥΜΕΤ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

83

5

ΜΑΧΜΟΥΤ

ΧΑΣΑΝ

ΚΑΔΙΡ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

139 Β - 140

6

ΜΕΜΕΤ

ΓΚΙΟΥΛΣΕΡ

ΙΣΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

37 - 38

7

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΑΝΝΑ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΕΙΔΗ - Είδη καθαριότητας-χαρτικά (Ε΄)

91 - 92 - 93

8

ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΚΙΑΖΗΜ

ΚΑΓΙΑ

ΡΑΗΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

1 - 2Α - 2Β

9

ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ

ΡΑΗΦ

ΔΕΜΙΡ ΑΛΗ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄)

47 - 48 - 49

10

ΜΠΑΪΡΑΜ ΑΛΗ

ΟΥΜΙΤ

ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

66 - 67

11

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε' )

103 - 104

12

ΡΑΜΑΔΑΝ

ΤΖΕΜΑΛΗ

ΜΟΥΜΙΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

156

13

ΡΑΜΑΔΑΝ ΟΓΛΟΥ

ΝΤΕΝΙΖ

ΧΑΣΑΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

131 Β - 132

14

ΡΕΣΗΤ

ΟΜΕΡ

ΑΧΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

63

15

ΡΩΜΑΝΙΔΗΣ

ΒΑΛΕΡΙΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

107 - 108

16

ΣΑΛΗ

ΣΑΛΗ

ΜΠΑΝΤΙΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

79 - 80

17

ΣΑΛΗ

ΓΚΙΟΥΛΤΕΝ

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε' )

91 Α - 91 Β

18

ΣΕΛΒΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΛΕΞΙΟΣ

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΕΙΔΗ (Ε' )

98 Α - 98 Β -100

19

ΣΕΡΗΦ

ΜΠΕΔΡΙ

ΧΑΣΙΠ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε' )

87 - 88

20

ΣΕΦΚΕΤ  

ΣΑΜΙΛΕ

ΣΑΜΗ

ΥΑΛΙΚΑ - ΠΛΑΣΤΙΚΑ (Ε΄)

26 Β - 27 & 28Β

21

ΤΣΕΛΕΠΗ

ΣΕΛΗΜ

ΑΧΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

69

22

ΣΙΑΜΠΑΝ

ΜΕΡΣΙΝΕ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

22 - 23 Α

23

ΧΑΛΗΛ

ΜΕΜΕΤ

ΑΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

73

24

ΧΑΣΑΝ

ΦΑΤΜΕ

ΜΕΜΕΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

10 - 11 Α

25

ΧΑΣΑΝ

ΣΟΥΚΡΙΕ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

85

26

ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ

ΦΑΡΙΕ

ΑΧΜΕΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

143 - 144 -

27

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΣΕΡΔΑΡ

ΣΑΜΠΡΗ

ΙΧΘΥΟΠΩΛΗΣ (Β΄)

58

 

ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ  ΑΡΡΙΑΝΩΝ (Τετάρτη)  24/02/2021

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΝΕΑ ΘΕΣΗ ΛΟΓΩ COVID19 από 27/01/2021

1

ΙΣΜΑΗΛ

ΙΜΑΝΕ

ΓΙΑΚΟΥΠ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄)

163-164

2

ΜΑΜΟΥΤ ΧΟΥΣΕΪΝ

ΟΥΜΕΤ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

137

3

ΜΑΧΜΟΥΤ

ΧΑΣΑΝ

ΚΑΔΙΡ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

135

4

ΜΕΜΕΤ

ΓΚΙΟΥΛΣΕΡ

ΙΣΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

41 - 42

5

ΜΕΧΜΕΤ

ΣΕΡΗΦ

ΑΛΗ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

31 - 32 -33

6

ΜΕΧΜΕΤ

ΜΠΑΡΙΣ

ΣΕΡΙΦ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

152

7

ΜΟΥΜΙΝ ΙΣΜΑΗΛ ΣΑΛΗ

ΓΚΙΟΥΡΟΛ

ΣΑΛΗΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

140

8

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΑΛΗ

ΡΑΪΦ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄)

167 - 168

9

ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΚΙΑΖΗΜ

ΚΑΓΙΑ

ΡΑΗΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

26 - 27

10

ΡΑΜΑΔΑΝ

ΤΖΕΜΑΛΗ

ΜΟΥΜΙΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

171 - 172

11

ΡΑΣΗΜ

ΖΕΚΗ

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

155

12

ΣΑΛΗ

ΓΚΙΟΥΛΤΕΝ

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

161

13

ΣΑΛΗ

ΣΕΡΙΦΕ

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

19 - 20

14

ΣΑΛΗ

ΜΠΑΝΤΙΝ

ΧΙΛΜΗ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

156 - 157

15

ΣΕΛΒΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΛΕΞΙΟΣ

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΕΙΔΗ (Ε΄)

47 - 48 - 49 - 50

16

ΣΕΡΗΦ

ΜΠΕΔΡΙ

ΧΑΣΙΠ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

175 - 176

17

ΣΕΦΚΕΤ

ΣΑΜΙΛΕ

ΣΑΜΗ

ΥΑΛΙΚΑ - ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΕΙΔΗ (Ε΄)

3 - 4

18

ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

43

19

ΤΣΕΛΕΠΗ

ΣΕΛΗΜ

ΑΧΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

45

20

ΧΑΣΑΝ

ΣΟΥΚΡΙΕ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

142

21

ΧΑΣΑΝ ΤΣΑΟΥΣ

ΧΑΛΙΤ

ΧΑΛΙΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

52

22

ΧΑΣΑΝ

ΦΑΤΜΕ

ΜΕΜΕΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

148 - 149

23

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΣΕΡΙΦ

ΣΕΦΚΕΤ

ΙΧΘΥΟΠΩΛΗΣ (Β΄)

38

 

Πρόγραμμα δραστηριοποίησης πωλητών Λ.Α. Δήμου Αρριανών από 15/02/2021 έως 17/02/2021

ΛΑΪΚΗ  ΑΓΟΡΑ      ΑΡΑΤΟΥ (Δευτέρα)    15/02/2021

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΝΕΑ ΘΕΣΗ ΛΟΓΩ COVID19  από 18/01/2021

1

ΑΛΗ

ΓΙΟΧΑΝ

ΟΡΧΑΝ

ΟΠΩΡ/ΚΑ  (Α΄)

7

2

ΑΜΕΤ

ΕΡΟΛ

ΦΕΪΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

20

3

ΑΧΜΕΤ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΝΑΤΖΙΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

24

4

ΑΧΜΕΤΖΙΚ ΜΕΜΕΤ

ΑΪΧΑΝ

ΧΑΣΑΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

1

5

ΔΕΛΗ ΑΧΜΕΤ

ΜΕΧΜΕΤ

ΡΑΗΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

26

6

 ΚΑΡΑΤΣΟΛ ΜΕΜΕΤ 

ΑΜΕΤ

ΜΕΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

30

7

ΜΑΜΟΥΤ ΧΟΥΣΕΪΝ

ΟΥΜΕΤ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

22

8

ΜΕΜΕΤ

ΓΚΙΟΥΛΣΕΡ

ΙΣΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

32

9

ΜΟΛΛΑ ΡΑΪΜ

ΧΑΤΙΤΖΕ

ΣΑΛΗ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

28

10

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΑΝΝΑ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

Βιομηχανικά είδη καθαριότητας - χαρτικά  (Ε΄)

5

 

ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ      ΦΙΛΛΥΡΑΣ (Τρίτη)      16/02/2021

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΝΕΑ ΘΕΣΗ ΛΟΓΩ COVID19 από 19/01/2021

1

ΑΛΗ

ΜΟΥΖΑΦΕΡ

ΜΠΑΙΡΑΜΑΛΗ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

148 - 149

2

ΑΛΗ ΓΚΑΤΖΗ

ΧΑΝΙΦΕ

ΧΑΣΑΝ

ΕΝΔΥΣΗ-ΕΙΔΗ ΠΡΟΙΚΟΣ (Ε΄)

15 - 16

3

ΑΛΗ ΤΣΑΟΥΣ ΑΠΤΟΥΛΑ 

ΡΙΤΒΑΝ

ΜΕΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

50

4

ΑΜΕΤ

ΧΟΥΣΑΜΕΤΙΝ

ΧΟΥΣΑΜΕΝΤΙΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

21 -22

5

ΑΜΕΤ 

ΕΡΟΛ

ΦΕΪΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

54

6

ΑΧΜΕΤ

ΡΑΪΦΕ

ΜΙΦΙΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

135 - 136 Α

7

ΑΧΜΕΤ

ΤΖΕΜΑΛΗ

ΦΑΪΚ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

52

8

ΑΧΜΕΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΟΣΜΑΝ

ΑΧΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

81 - 82

9

ΑΧΜΕΤ ΟΓΛΟΥ

ΖΙΝΕΠ

ΙΜΠΡΑΗΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

145 - 146

10

ΑΧΜΕΤΖΙΚ ΜΕΜΕΤ

ΑΪΧΑΝ

ΧΑΣΑΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

25 - 26

11

ΓΙΑΣΟΥΚΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΧΑΣΑΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

63

12

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΧΑΣΗΜ

ΕΡΟΥΛ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

9 - 10   & 157 - 158

13

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΜΕΡΑΛ

ΝΙΑΖΗ

ΥΑΛΙΚΑ - ΠΛΑΣΤΙΚΑ (Ε΄)

138 - 139

14

ΔΕΛΗ

ΝΟΥΡΑΝ

ΜΟΥΜΙΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

12 - 13

15

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΠΩΡ/ΚΑ

 56 - 57

16

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

151 Α -152

17

ΕΣΕΚ ΔΕΡΕΛΗ

ΣΑΜΠΡΙΕ

ΡΑΗΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

78

18

ΙΣΜΑΗΛ

ΤΑΝΕΡ

ΙΜΠΡΑΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

154 Α - 155

19

ΙΣΜΑΗΛ

ΕΛΦΙΝΤΑ

ΦΑΧΡΕΔΗΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

141 - 142 Α

20

ΙΣΜΑΗΛ

ΡΕΪΧΑΝ

ΡΕΣΗΤ

ΕΝΔΥΣΗΣ (Ε΄)

101

21

ΙΣΜΑΗΛ

ΣΟΥΝΑΪ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΥΑΛΙΚΑ - ΠΛΑΣΤΙΚΑ (Ε΄) &  ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

5 Β - 6

22

ΙΣΜΑΗΛ

ΣΕΛΜΑ

ΡΕΣΗΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

113 - 114 Α

23

ΙΣΜΑΗΛ ΟΓΛΟΥ

ΑΪΣΕ

ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

129 - 129 Α

24

ΙΩΑΝΝΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

66

25

ΚΑΛΙΦΑΤΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΕΙΔΗ-Πλαστικά (Ε΄)

163 Β - 164  -  165

26

ΚΑΛΟΥΔΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

74 - 75  -  75 Α

27

ΚΕΡΗΜ

ΟΡΧΑΝ

ΡΑΣΗΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

113-114

28

ΜΙΡΤΖΑΝ

ΚΕΜΑΛ

ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α' )

 69 - 70

29

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΣΕΡΗΦ ΑΛΗ

ΔΕΜΙΡ ΑΛΗ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α' )

30-31-32

30

ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΜΟΥΖΑΦΕΡ

ΧΑΚΗ

ΙΧΘΥΟΠΩΛΗΣ (Β΄)

  60 - 61

 

ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ      ΑΡΡΙΑΝΩΝ (Τετάρτη)    17/02/0021

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΝΕΑ ΘΕΣΗ ΛΟΓΩ COVID19 από 20/01/2021

1

ΑΛΗ ΓΚΑΤΖΗ

ΧΑΝΙΦΕ

ΧΑΣΑΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

6 - 7 - 8

2

ΑΛΗ ΤΣΑΟΥΣ ΑΠΤΟΥΛΑ

ΡΙΤΒΑΝ

ΜΕΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

145

3

ΑΜΕΤ

ΕΡΟΛ

ΦΕΪΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

143

4

ΑΧΜΕΤ 

 ΡΑΪΦΕ

ΜΙΦΙΤ 

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

189 - 190

5

ΓΙΑΣΟΥΚΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΧΑΣΑΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

139

6

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΧΑΣΗΜ

ΕΡΟΥΛ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

177 - 176

7

ΔΕΛΗ

ΝΟΥΡΑΝ

ΜΟΥΜΙΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

183 - 184

8

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄)

43 - 44

9

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

194 - 195

10

ΙΜΠΡΑΜ ΣΑΛΗ

ΤΖΕΛΑΕΤΙΝ

ΣΕΜΠΑΧΕΤΙΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

141

11

ΙΣΜΑΗΛ

ΣΕΛΜΑ

ΡΕΣΗΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

181 - 182

12

ΙΣΜΑΗΛ

ΤΑΝΕΡ

ΙΜΠΡΑΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

148 - 149

13

ΙΣΜΑΗΛ

ΣΕΒΕΝ

ΡΕΣΗΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

21 - 22

14

ΙΣΜΑΗΛ

ΣΟΥΝΑΪ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΥΑΛΙΚΑ - ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΕΙΔΗ (Ε' )

30

15

ΚΑΛΟΥΔΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

136 - 137

16

ΚΑΜΠΑ ΑΛΗ

ΑΪΣΕ

ΜΕΧΜΕΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

151 - 152

17

ΚΕΡΗΜ

ΟΡΧΑΝ

ΡΑΣΗΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

3

18

ΜΙΡΤΖΑΝ

ΚΕΜΑΛ

ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄)

132 - 133

19

ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ

ΡΑΗΦ

ΔΕΜΙΡ ΑΛΗ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄)

158-159

20

ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΜΟΥΖΑΦΕΡ

ΧΑΚΗ

ΙΧΘΥΟΠΩΛΗΣ (Β΄)

39 - 40

 

Πρόσληψης προσωπικού συνολικά τεσσάρων (4) ατόμων με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου, χρόνου διάρκειας οκτώ (8) μηνών, πλήρους απασχόλησης , για την αντιμετώπιση άμεσης ανάγκης λήψης προληπτικών ή κατασταλτικών μέτρων λόγω σοβαρής απειλής της

Γνωστοποίηση

Πρόγραμμα δραστηριοποίηση Λ.Α. από 08/02/2021 έως 10/02/2021

ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ  ΑΡΑΤΟΥ (Δευτέρα)   08/02/2021

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΝΕΑ ΘΕΣΗ ΛΟΓΩ COVID19  από 25/01/2021

1

ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΘΩΜΑΣ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

1

2

ΜΟΥΜΙΝ

ΣΕΜΠΙΛΕ

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

20

3

ΜΟΥΜΙΝ ΙΣΜΑΗΛ ΣΑΛΗ 

ΓΚΙΟΥΡΟΛ

ΣΑΛΗΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

22

4

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΑΝΝΑ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

Βιομηχανικά είδη καθαριότητας - χαρτικά  (Ε΄)

5

5

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΑΪΧΑΝ

ΧΑΣΑΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

32

6

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΣΕΡΗΦΑΛΗ

ΔΕΜΙΡ ΑΛΗ

ΟΠΩΡ/ΚΑ  (Α΄)

7

7

ΡΑΜΑΔΑΝ

ΤΖΕΜΑΛΗ

ΜΟΥΜΙΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

3

8

ΣΑΛΗ

ΣΑΛΗ 

ΜΠΑΝΤΙΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

24

9

ΣΑΛΗ

ΜΠΑΝΤΙΝ

ΧΙΛΜΗ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

26

10

ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΙΜΠΡΑΜ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΙΜΠΡΑΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

30

11

ΧΑΣΑΝ ΤΣΑΟΥΣ

ΧΑΛΙΤ

ΧΑΛΙΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

28

 

ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ  ΦΙΛΛΥΡΑΣ (Τρίτη)  09/02/2021

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΝΕΑ ΘΕΣΗ ΛΟΓΩ COVID19  από   26/01/2021

1

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΕΡΟΥΛ

ΧΑΣΗΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

159-160

2

ΙΣΜΑΗΛ

ΙΜΑΝΕ

ΓΙΑΚΟΥΠ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄)

39-40

3

ΚΑΜΠΑ ΑΛΗ

ΑΪΣΕ

ΜΕΧΜΕΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

14 Β - 15

4

ΜΑΜΟΥΤ ΧΟΥΣΕΪΝ

ΟΥΜΕΤ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

83

5

ΜΑΧΜΟΥΤ

ΧΑΣΑΝ

ΚΑΔΙΡ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

139 Β - 140

6

ΜΕΜΕΤ

ΓΚΙΟΥΛΣΕΡ

ΙΣΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

37 - 38

7

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΑΝΝΑ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΕΙΔΗ - Είδη καθαριότητας-χαρτικά (Ε΄)

91 - 92 - 93

8

ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΚΙΑΖΗΜ

ΚΑΓΙΑ

ΡΑΗΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

1 - 2Α - 2Β

9

ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ

ΡΑΗΦ

ΔΕΜΙΡ ΑΛΗ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄)

47 - 48 - 49

10

ΜΠΑΪΡΑΜ ΑΛΗ

ΟΥΜΙΤ

ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

66 - 67

11

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε' )

103 - 104

12

ΡΑΜΑΔΑΝ

ΤΖΕΜΑΛΗ

ΜΟΥΜΙΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

156

13

ΡΑΜΑΔΑΝ ΟΓΛΟΥ

ΝΤΕΝΙΖ

ΧΑΣΑΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

131 Β - 132

14

ΡΕΣΗΤ

ΟΜΕΡ

ΑΧΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

63

15

ΡΩΜΑΝΙΔΗΣ

ΒΑΛΕΡΙΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

107 - 108

16

ΣΑΛΗ

ΣΑΛΗ

ΜΠΑΝΤΙΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

79 - 80

17

ΣΑΛΗ

ΓΚΙΟΥΛΤΕΝ

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε' )

91 Α - 91 Β

18

ΣΕΛΒΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΛΕΞΙΟΣ

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΕΙΔΗ (Ε' )

98 Α - 98 Β -100

19

ΣΕΡΗΦ

ΜΠΕΔΡΙ

ΧΑΣΙΠ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε' )

87 - 88

20

ΣΕΦΚΕΤ  

ΣΑΜΙΛΕ

ΣΑΜΗ

ΥΑΛΙΚΑ - ΠΛΑΣΤΙΚΑ (Ε΄)

26 Β - 27 & 28Β

21

ΤΣΕΛΕΠΗ

ΣΕΛΗΜ

ΑΧΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

69

22

ΣΙΑΜΠΑΝ

ΜΕΡΣΙΝΕ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

22 - 23 Α

23

ΧΑΛΗΛ

ΜΕΜΕΤ

ΑΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

73

24

ΧΑΣΑΝ

ΦΑΤΜΕ

ΜΕΜΕΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

10 - 11 Α

25

ΧΑΣΑΝ

ΣΟΥΚΡΙΕ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

85

26

ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ

ΦΑΡΙΕ

ΑΧΜΕΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

143 - 144 -

27

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΣΕΡΔΑΡ

ΣΑΜΠΡΗ

ΙΧΘΥΟΠΩΛΗΣ (Β΄)

58

ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ  ΑΡΡΙΑΝΩΝ (Τετάρτη)  10/02/2021

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΝΕΑ ΘΕΣΗ ΛΟΓΩ COVID19 από 27/01/2021

1

ΙΣΜΑΗΛ

ΙΜΑΝΕ

ΓΙΑΚΟΥΠ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄)

163-164

2

ΜΑΜΟΥΤ ΧΟΥΣΕΪΝ

ΟΥΜΕΤ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

137

3

ΜΑΧΜΟΥΤ

ΧΑΣΑΝ

ΚΑΔΙΡ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

135

4

ΜΕΜΕΤ

ΓΚΙΟΥΛΣΕΡ

ΙΣΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

41 - 42

5

ΜΕΧΜΕΤ

ΣΕΡΗΦ

ΑΛΗ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

31 - 32 -33

6

ΜΕΧΜΕΤ

ΜΠΑΡΙΣ

ΣΕΡΙΦ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

152

7

ΜΟΥΜΙΝ ΙΣΜΑΗΛ ΣΑΛΗ

ΓΚΙΟΥΡΟΛ

ΣΑΛΗΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

140

8

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΑΛΗ

ΡΑΪΦ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄)

167 - 168

9

ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΚΙΑΖΗΜ

ΚΑΓΙΑ

ΡΑΗΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

26 - 27

10

ΡΑΜΑΔΑΝ

ΤΖΕΜΑΛΗ

ΜΟΥΜΙΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

171 - 172

11

ΡΑΣΗΜ

ΖΕΚΗ

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

155

12

ΣΑΛΗ

ΓΚΙΟΥΛΤΕΝ

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

161

13

ΣΑΛΗ

ΣΕΡΙΦΕ

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

19 - 20

14

ΣΑΛΗ

ΜΠΑΝΤΙΝ

ΧΙΛΜΗ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

156 - 157

15

ΣΕΛΒΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΛΕΞΙΟΣ

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΕΙΔΗ (Ε΄)

47 - 48 - 49 - 50

16

ΣΕΡΗΦ

ΜΠΕΔΡΙ

ΧΑΣΙΠ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

175 - 176

17

ΣΕΦΚΕΤ

ΣΑΜΙΛΕ

ΣΑΜΗ

ΥΑΛΙΚΑ - ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΕΙΔΗ (Ε΄)

3 - 4

18

ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

43

19

ΤΣΕΛΕΠΗ

ΣΕΛΗΜ

ΑΧΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

45

20

ΧΑΣΑΝ

ΣΟΥΚΡΙΕ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

142

21

ΧΑΣΑΝ ΤΣΑΟΥΣ

ΧΑΛΙΤ

ΧΑΛΙΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

52

22

ΧΑΣΑΝ

ΦΑΤΜΕ

ΜΕΜΕΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

148 - 149

23

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΣΕΡΙΦ

ΣΕΦΚΕΤ

ΙΧΘΥΟΠΩΛΗΣ (Β΄)

38

 

 

Λειτουργία Λαϊκών Αγορών από 01/02/2021 έως 03/02/2021

ΛΑΪΚΗ  ΑΓΟΡΑ      ΑΡΑΤΟΥ       (Δευτέρα)    01/02/2021

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΝΕΑ ΘΕΣΗ ΛΟΓΩ COVID19  από 18/01/2021

1

ΑΛΗ

ΓΙΟΧΑΝ

ΟΡΧΑΝ

ΟΠΩΡ/ΚΑ  (Α΄)

7

2

ΑΜΕΤ

ΕΡΟΛ

ΦΕΪΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

20

3

ΑΧΜΕΤ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΝΑΤΖΙΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

24

4

ΑΧΜΕΤΖΙΚ ΜΕΜΕΤ

ΑΪΧΑΝ

ΧΑΣΑΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

1

5

ΔΕΛΗ ΑΧΜΕΤ

ΜΕΧΜΕΤ

ΡΑΗΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

26

6

 ΚΑΡΑΤΣΟΛ ΜΕΜΕΤ 

ΑΜΕΤ

ΜΕΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

30

7

ΜΑΜΟΥΤ ΧΟΥΣΕΪΝ

ΟΥΜΕΤ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

22

8

ΜΕΜΕΤ

ΓΚΙΟΥΛΣΕΡ

ΙΣΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

32

9

ΜΟΛΛΑ ΡΑΪΜ

ΧΑΤΙΤΖΕ

ΣΑΛΗ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

28

10

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΑΝΝΑ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

Βιομηχανικά είδη καθαριότητας - χαρτικά  (Ε΄)

5

 

 

 

 

ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ      ΦΙΛΛΥΡΑΣ     (Τρίτη)      02/02/2021

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΝΕΑ ΘΕΣΗ ΛΟΓΩ COVID19 από 19/01/2021

1

ΑΛΗ

ΜΟΥΖΑΦΕΡ

ΜΠΑΙΡΑΜΑΛΗ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

148 - 149

2

ΑΛΗ ΓΚΑΤΖΗ

ΧΑΝΙΦΕ

ΧΑΣΑΝ

ΕΝΔΥΣΗ-ΕΙΔΗ ΠΡΟΙΚΟΣ (Ε΄)

15 - 16

3

ΑΛΗ ΤΣΑΟΥΣ ΑΠΤΟΥΛΑ 

ΡΙΤΒΑΝ

ΜΕΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

50

4

ΑΜΕΤ

ΧΟΥΣΑΜΕΤΙΝ

ΧΟΥΣΑΜΕΝΤΙΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

21 -22

5

ΑΜΕΤ 

ΕΡΟΛ

ΦΕΪΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

54

6

ΑΧΜΕΤ

ΡΑΪΦΕ

ΜΙΦΙΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

135 - 136 Α

7

ΑΧΜΕΤ

ΤΖΕΜΑΛΗ

ΦΑΪΚ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

52

8

ΑΧΜΕΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΟΣΜΑΝ

ΑΧΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

81 - 82

9

ΑΧΜΕΤ ΟΓΛΟΥ

ΖΙΝΕΠ

ΙΜΠΡΑΗΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

145 - 146

10

ΑΧΜΕΤΖΙΚ ΜΕΜΕΤ

ΑΪΧΑΝ

ΧΑΣΑΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

25 - 26

11

ΓΙΑΣΟΥΚΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΧΑΣΑΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

63

12

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΧΑΣΗΜ

ΕΡΟΥΛ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

9 - 10   & 157 - 158

13

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΜΕΡΑΛ

ΝΙΑΖΗ

ΥΑΛΙΚΑ - ΠΛΑΣΤΙΚΑ (Ε΄)

138 - 139

14

ΔΕΛΗ

ΝΟΥΡΑΝ

ΜΟΥΜΙΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

12 - 13

15

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΠΩΡ/ΚΑ

 56 - 57

16

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

151 Α -152

17

ΕΣΕΚ ΔΕΡΕΛΗ

ΣΑΜΠΡΙΕ

ΡΑΗΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

78

18

ΙΣΜΑΗΛ

ΤΑΝΕΡ

ΙΜΠΡΑΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

154 Α - 155

19

ΙΣΜΑΗΛ

ΕΛΦΙΝΤΑ

ΦΑΧΡΕΔΗΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

141 - 142 Α

20

ΙΣΜΑΗΛ

ΡΕΪΧΑΝ

ΡΕΣΗΤ

ΕΝΔΥΣΗΣ (Ε΄)

101

21

ΙΣΜΑΗΛ

ΣΟΥΝΑΪ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΥΑΛΙΚΑ - ΠΛΑΣΤΙΚΑ (Ε΄) &  ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

5 Β - 6

22

ΙΣΜΑΗΛ

ΣΕΛΜΑ

ΡΕΣΗΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

113 - 114 Α

23

ΙΣΜΑΗΛ ΟΓΛΟΥ

ΑΪΣΕ

ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

129 - 129 Α

24

ΙΩΑΝΝΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

66

25

ΚΑΛΙΦΑΤΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΕΙΔΗ-Πλαστικά (Ε΄)

163 Β - 164  -  165

26

ΚΑΛΟΥΔΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

74 - 75  -  75 Α

27

ΚΕΡΗΜ

ΟΡΧΑΝ

ΡΑΣΗΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

113-114

28

ΜΙΡΤΖΑΝ

ΚΕΜΑΛ

ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α' )

 69 - 70

29

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΣΕΡΗΦ ΑΛΗ

ΔΕΜΙΡ ΑΛΗ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α' )

30-31-32

30

ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΜΟΥΖΑΦΕΡ

ΧΑΚΗ

ΙΧΘΥΟΠΩΛΗΣ (Β΄)

  60 - 61

 

 

 

 

ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ      ΑΡΡΙΑΝΩΝ      (Τετάρτη)    03/02/0021

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΝΕΑ ΘΕΣΗ ΛΟΓΩ COVID19 από 20/01/2021

1

ΑΛΗ ΓΚΑΤΖΗ

ΧΑΝΙΦΕ

ΧΑΣΑΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

6 - 7 - 8

2

ΑΛΗ ΤΣΑΟΥΣ ΑΠΤΟΥΛΑ

ΡΙΤΒΑΝ

ΜΕΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

144

3

ΑΜΕΤ

ΕΡΟΛ

ΦΕΪΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

142

4

ΑΧΜΕΤ 

 ΡΑΪΦΕ

ΜΙΦΙΤ 

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

189 - 190

5

ΓΙΑΣΟΥΚΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΧΑΣΑΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

156

6

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΧΑΣΗΜ

ΕΡΟΥΛ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

177 - 176

7

ΔΕΛΗ

ΝΟΥΡΑΝ

ΜΟΥΜΙΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

183 - 184

8

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄)

43 - 44

9

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

194 - 195

10

ΙΜΠΡΑΜ ΣΑΛΗ

ΤΖΕΛΑΕΤΙΝ

ΣΕΜΠΑΧΕΤΙΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

140

11

ΙΣΜΑΗΛ

ΣΕΛΜΑ

ΡΕΣΗΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

181 - 182

12

ΙΣΜΑΗΛ

ΤΑΝΕΡ

ΙΜΠΡΑΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

148 - 149

13

ΙΣΜΑΗΛ

ΣΕΒΕΝ

ΡΕΣΗΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

21 - 22

14

ΙΣΜΑΗΛ

ΣΟΥΝΑΪ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΥΑΛΙΚΑ - ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΕΙΔΗ (Ε' )

30

15

ΚΑΛΟΥΔΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

136 - 137

16

ΚΑΜΠΑ ΑΛΗ

ΑΪΣΕ

ΜΕΧΜΕΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

151 - 152

17

ΚΕΡΗΜ

ΟΡΧΑΝ

ΡΑΣΗΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

3

18

ΜΑΜΟΥΤ ΧΟΥΣΕΪΝ    

ΟΥΜΕΤ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

159

19

ΜΙΡΤΖΑΝ

ΚΕΜΑΛ

ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄)

132 - 133

20

ΜΟΥΜΙΝ ΙΣΜΑΗΛ ΣΑΛΗ

ΓΚΙΟΥΡΟΛ

ΣΑΛΗΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

138

21

ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ

ΡΑΗΦ

ΔΕΜΙΡ ΑΛΗ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄)

158-159

22

ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΜΟΥΖΑΦΕΡ

ΧΑΚΗ

ΙΧΘΥΟΠΩΛΗΣ (Β΄)

39 - 40

 

Πρόγραμμα δραστηριοποίησης πωλητών Λ.Α. από 25/01/2021 έως 27/01/2021

ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ  ΑΡΑΤΟΥ (Δευτέρα)   25/01/2021

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΝΕΑ ΘΕΣΗ ΛΟΓΩ COVID19  από 25/01/2021

1

ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΘΩΜΑΣ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

1

2

ΜΟΥΜΙΝ

ΣΕΜΠΙΛΕ

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

20

3

ΜΟΥΜΙΝ ΙΣΜΑΗΛ ΣΑΛΗ 

ΓΚΙΟΥΡΟΛ

ΣΑΛΗΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

22

4

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΑΝΝΑ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

Βιομηχανικά είδη καθαριότητας - χαρτικά  (Ε΄)

5

5

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΑΪΧΑΝ

ΧΑΣΑΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

32

6

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΣΕΡΗΦΑΛΗ

ΔΕΜΙΡ ΑΛΗ

ΟΠΩΡ/ΚΑ  (Α΄)

7

7

ΡΑΜΑΔΑΝ

ΤΖΕΜΑΛΗ

ΜΟΥΜΙΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

3

8

ΣΑΛΗ

ΣΑΛΗ 

ΜΠΑΝΤΙΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

24

9

ΣΑΛΗ

ΜΠΑΝΤΙΝ

ΧΙΛΜΗ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

26

10

ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΙΜΠΡΑΜ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΙΜΠΡΑΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

30

11

ΧΑΣΑΝ ΤΣΑΟΥΣ

ΧΑΛΙΤ

ΧΑΛΙΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

28

 

ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ  ΦΙΛΛΥΡΑΣ (Τρίτη)  26/01/2021

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΝΕΑ ΘΕΣΗ ΛΟΓΩ COVID19  από   26/01/2021

1

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΕΡΟΥΛ

ΧΑΣΗΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

159-160

2

ΙΣΜΑΗΛ

ΙΜΑΝΕ

ΓΙΑΚΟΥΠ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄)

39-40

3

ΚΑΜΠΑ ΑΛΗ

ΑΪΣΕ

ΜΕΧΜΕΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

14 Β - 15

4

ΚΕΡΗΜ

ΟΡΧΑΝ

ΡΑΣΗΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

111 - 112

5

ΜΑΜΟΥΤ ΧΟΥΣΕΪΝ

ΟΥΜΕΤ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

83

6

ΜΑΧΜΟΥΤ

ΧΑΣΑΝ

ΚΑΔΙΡ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

139 Β - 140

7

ΜΕΜΕΤ

ΓΚΙΟΥΛΣΕΡ

ΙΣΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

37 - 38

8

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΑΝΝΑ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΕΙΔΗ - Είδη καθαριότητας-χαρτικά (Ε΄)

91 - 92 - 93

9

ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΚΙΑΖΗΜ

ΚΑΓΙΑ

ΡΑΗΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

1 - 2Α - 2Β

10

ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ

ΡΑΗΦ

ΔΕΜΙΡ ΑΛΗ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄)

47 - 48 - 49

11

ΜΠΑΪΡΑΜ ΑΛΗ

ΟΥΜΙΤ

ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

66 - 67

12

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε' )

103 - 104

13

ΡΑΜΑΔΑΝ

ΤΖΕΜΑΛΗ

ΜΟΥΜΙΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

156

14

ΡΑΜΑΔΑΝ ΟΓΛΟΥ

ΝΤΕΝΙΖ

ΧΑΣΑΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

131 Β - 132

15

ΡΕΣΗΤ

ΟΜΕΡ

ΑΧΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

63

16

ΡΩΜΑΝΙΔΗΣ

ΒΑΛΕΡΙΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

107 - 108

17

ΣΑΛΗ

ΣΑΛΗ

ΜΠΑΝΤΙΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

79 - 80

18

ΣΑΛΗ

ΓΚΙΟΥΛΤΕΝ

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε' )

91 Α - 91 Β

19

ΣΕΛΒΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΛΕΞΙΟΣ

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΕΙΔΗ (Ε' )

98 Α - 98 Β -100

20

ΣΕΡΗΦ

ΜΠΕΔΡΙ

ΧΑΣΙΠ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε' )

87 - 88

21

ΣΕΦΚΕΤ  

ΣΑΜΙΛΕ

ΣΑΜΗ

ΥΑΛΙΚΑ - ΠΛΑΣΤΙΚΑ (Ε΄)

26 Β - 27 & 28Β

22

ΤΣΕΛΕΠΗ

ΣΕΛΗΜ

ΑΧΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

69

23

ΣΙΑΜΠΑΝ

ΜΕΡΣΙΝΕ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

22 - 23 Α

24

ΧΑΛΗΛ

ΜΕΜΕΤ

ΑΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

73

25

ΧΑΣΑΝ

ΦΑΤΜΕ

ΜΕΜΕΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

10 - 11 Α

26

ΧΑΣΑΝ

ΣΟΥΚΡΙΕ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

85

27

ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ

ΦΑΡΙΕ

ΑΧΜΕΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

143 - 144 -

28

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΣΕΡΔΑΡ

ΣΑΜΠΡΗ

ΙΧΘΥΟΠΩΛΗΣ (Β΄)

58

 

ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ  ΑΡΡΙΑΝΩΝ (Τετάρτη)  27/01/2021

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΝΕΑ ΘΕΣΗ ΛΟΓΩ COVID19 από 27/01/2021

1

ΙΣΜΑΗΛ

ΙΜΑΝΕ

ΓΙΑΚΟΥΠ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄)

163-164

2

ΜΑΧΜΟΥΤ

ΧΑΣΑΝ

ΚΑΔΙΡ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

135

3

ΜΕΜΕΤ

ΓΚΙΟΥΛΣΕΡ

ΙΣΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

41 - 42

4

ΜΕΧΜΕΤ

ΣΕΡΗΦ

ΑΛΗ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

31 - 32 -33

5

ΜΕΧΜΕΤ

ΜΠΑΡΙΣ

ΣΕΡΙΦ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

152

6

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΑΛΗ

ΡΑΪΦ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄)

167 - 168

7

ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΚΙΑΖΗΜ

ΚΑΓΙΑ

ΡΑΗΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

26 - 27

8

ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ

ΡΑΗΦ

ΔΕΜΙΡ ΑΛΗ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄)

159

9

ΜΠΑΪΡΑΜ ΑΛΗ

ΟΥΜΙΤ

ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

143 - 144

10

ΡΑΜΑΔΑΝ

ΤΖΕΜΑΛΗ

ΜΟΥΜΙΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

171 - 172

11

ΡΑΣΗΜ

ΖΕΚΗ

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

155

12

ΣΑΛΗ

ΓΚΙΟΥΛΤΕΝ

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

161

13

ΣΑΛΗ

ΣΕΡΙΦΕ

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

19 - 20

14

ΣΑΛΗ

ΜΠΑΝΤΙΝ

ΧΙΛΜΗ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

156 - 157

15

ΣΕΛΒΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΛΕΞΙΟΣ

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΕΙΔΗ (Ε΄)

47 - 48 - 49 - 50

16

ΣΕΡΗΦ

ΜΠΕΔΡΙ

ΧΑΣΙΠ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

175 - 176

17

ΣΕΦΚΕΤ

ΣΑΜΙΛΕ

ΣΑΜΗ

ΥΑΛΙΚΑ - ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΕΙΔΗ (Ε΄)

3 - 4

18

ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

43

19

ΤΣΕΛΕΠΗ

ΣΕΛΗΜ

ΑΧΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

45

20

ΧΑΣΑΝ

ΣΟΥΚΡΙΕ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

166

21

ΧΑΣΑΝ ΤΣΑΟΥΣ

ΧΑΛΙΤ

ΧΑΛΙΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

52

22

ΧΑΣΑΝ

ΦΑΤΜΕ

ΜΕΜΕΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

148 - 149

23

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΣΕΡΙΦ

ΣΕΦΚΕΤ

ΙΧΘΥΟΠΩΛΗΣ (Β΄)

38

Νέο ανανεωμένο πρόγραμμα λειτοργίας Λαϊκών Αγορών , αρμοδιότητας Δήμου Αρριανών, από 19/01/2021 έως και 20/01/2021

    Οι Πίνακες με τις θέσεις των πωλητών που θα δραστηριοποιηθούν στις τρεις (2) Λαϊκές Αγορές του Δήμου Αρριανών (  Φιλλύρας και Αρριανών) από Τρίτη 19/01/2021 έως και Τετάρτη 20/01/2021:

ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ ΦΙΛΛΥΡΑΣ  (Τρίτη)  19/01/2021 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΝΕΑ ΘΕΣΗ ΛΟΓΩ COVID19 από 19/01/2021

1

ΑΛΗ

ΜΟΥΖΑΦΕΡ

ΜΠΑΙΡΑΜΑΛΗ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

148 - 149

2

ΑΛΗ ΓΚΑΤΖΗ

ΧΑΝΙΦΕ

ΧΑΣΑΝ

ΕΝΔΥΣΗ-ΕΙΔΗ ΠΡΟΙΚΟΣ (Ε΄)

15 - 16

3

ΑΛΗ ΤΣΑΟΥΣ ΑΠΤΟΥΛΑ 

ΡΙΤΒΑΝ

ΜΕΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

50

4

ΑΜΕΤ

ΧΟΥΣΑΜΕΤΙΝ

ΧΟΥΣΑΜΕΝΤΙΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

21 -22

5

ΑΜΕΤ 

ΕΡΟΛ

ΦΕΪΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

54

6

ΑΧΜΕΤ

ΡΑΪΦΕ

ΜΙΦΙΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

135 - 136 Α

7

ΑΧΜΕΤ

ΤΖΕΜΑΛΗ

ΦΑΪΚ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

52

8

ΑΧΜΕΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΟΣΜΑΝ

ΑΧΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

81 - 82

9

ΑΧΜΕΤ ΟΓΛΟΥ

ΖΙΝΕΠ

ΙΜΠΡΑΗΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

145 - 146

10

ΑΧΜΕΤΖΙΚ ΜΕΜΕΤ

ΑΪΧΑΝ

ΧΑΣΑΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

25 - 26

11

ΓΙΑΣΟΥΚΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΧΑΣΑΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

63

12

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΧΑΣΗΜ

ΕΡΟΥΛ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

9 - 10   &             157 - 158

13

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΜΕΡΑΛ

ΝΙΑΖΗ

ΥΑΛΙΚΑ - ΠΛΑΣΤΙΚΑ (Ε΄)

138 - 139

14

ΔΕΛΗ

ΝΟΥΡΑΝ

ΜΟΥΜΙΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

12 - 13

15

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΠΩΡ/ΚΑ

 56 - 57

16

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

151 Α -152

17

ΕΣΕΚ ΔΕΡΕΛΗ

ΣΑΜΠΡΙΕ

ΡΑΗΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

78

18

ΙΣΜΑΗΛ

ΤΑΝΕΡ

ΙΜΠΡΑΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

154 Α - 155

19

ΙΣΜΑΗΛ

ΕΛΦΙΝΤΑ

ΦΑΧΡΕΔΗΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

141 - 142 Α

20

ΙΣΜΑΗΛ

ΡΕΪΧΑΝ

ΡΕΣΗΤ

ΕΝΔΥΣΗΣ (Ε΄)

101

21

ΙΣΜΑΗΛ

ΣΟΥΝΑΪ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΥΑΛΙΚΑ - ΠΛΑΣΤΙΚΑ (Ε΄) &  ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

5 Β - 6

22

ΙΣΜΑΗΛ

ΣΕΛΜΑ

ΡΕΣΗΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

113 - 114 Α

23

ΙΣΜΑΗΛ ΟΓΛΟΥ

ΑΪΣΕ

ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

129 - 129 Α

24

ΙΩΑΝΝΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

66

25

ΚΑΛΙΦΑΤΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΕΙΔΗ-Πλαστικά (Ε΄)

163 Β - 164  -  165

26

ΚΑΛΟΥΔΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

74 - 75  -  75 Α

27

ΚΕΡΗΜ

ΟΡΧΑΝ

ΡΑΣΗΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

113-114

28

ΜΙΡΤΖΑΝ

ΚΕΜΑΛ

ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α' )

 69 - 70

29

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΣΕΡΗΦ ΑΛΗ

ΔΕΜΙΡ ΑΛΗ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α' )

30-31-32

30

ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΜΟΥΖΑΦΕΡ

ΧΑΚΗ

ΙΧΘΥΟΠΩΛΗΣ (Β΄)

  60 - 61

 

 

 

 

 

 ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ   ΑΡΡΙΑΝΩΝ  (Τετάρτη)  20/01/0021

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΝΕΑ ΘΕΣΗ ΛΟΓΩ COVID19 από 20/01/2021

1

ΑΛΗ ΓΚΑΤΖΗ

ΧΑΝΙΦΕ

ΧΑΣΑΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

6 - 7 - 8

2

ΑΛΗ ΤΣΑΟΥΣ ΑΠΤΟΥΛΑ

ΡΙΤΒΑΝ

ΜΕΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

144

3

ΑΜΕΤ

ΕΡΟΛ

ΦΕΪΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

142

4

ΑΧΜΕΤ 

 ΡΑΪΦΕ

ΜΙΦΙΤ 

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

189 - 190

5

ΓΙΑΣΟΥΚΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΧΑΣΑΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

156

6

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΧΑΣΗΜ

ΕΡΟΥΛ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

177 - 176

7

ΔΕΛΗ

ΝΟΥΡΑΝ

ΜΟΥΜΙΝ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

183 - 184

8

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄)

43 - 44

9

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

194 - 195

10

ΙΜΠΡΑΜ ΣΑΛΗ

ΤΖΕΛΑΕΤΙΝ

ΣΕΜΠΑΧΕΤΙΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

140

11

ΙΣΜΑΗΛ

ΣΕΛΜΑ

ΡΕΣΗΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

181 - 182

12

ΙΣΜΑΗΛ

ΤΑΝΕΡ

ΙΜΠΡΑΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

148 - 149

13

ΙΣΜΑΗΛ

ΣΕΒΕΝ

ΡΕΣΗΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

21 - 22

14

ΙΣΜΑΗΛ

ΣΟΥΝΑΪ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΥΑΛΙΚΑ - ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΕΙΔΗ (Ε' )

30

15

ΚΑΛΟΥΔΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

136 - 137

16

ΚΑΜΠΑ ΑΛΗ

ΑΪΣΕ

ΜΕΧΜΕΤ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

151 - 152

17

ΚΕΡΗΜ

ΟΡΧΑΝ

ΡΑΣΗΜ

ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄)

3

18

ΜΑΜΟΥΤ ΧΟΥΣΕΪΝ    

ΟΥΜΕΤ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

159

19

ΜΙΡΤΖΑΝ

ΚΕΜΑΛ

ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄)

132 - 133

20

ΜΟΥΜΙΝ ΙΣΜΑΗΛ ΣΑΛΗ

ΓΚΙΟΥΡΟΛ

ΣΑΛΗΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

138

21

ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ

ΡΑΗΦ

ΔΕΜΙΡ ΑΛΗ

ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄)

158-159

22

ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΜΟΥΖΑΦΕΡ

ΧΑΚΗ

ΙΧΘΥΟΠΩΛΗΣ (Β΄)

39 - 40

 

 

Για το πρόγραμμα  παρακαλώ πατήστε στο διπλανό σύνδεσμο:Πίνακες

 Για το δελτίο τύπου παρακαλώ πατήστε στο διπλανό σύνδεσμο:δελτίο_τύπου

 

Υποβολή αιτήσεων για την εξέταση αποζημίωσης στους κατοίκους των οποίων οι κύριες οικίες επλήγησαν από την πρόσφατη θεομηνία

Από το Δήμο Αρριανών καλούνται οι κάτοικοι των οποίων επλήγησαν οι κύριες οικίες και οι οικοσκευές από τα ακραία πλημμυρικά φαινόμενα και τις έντονες βροχοπτώσεις που εκδηλώθηκαν την Τρίτη 12ης Ιανουαρίου 2021, όπως υποβάλλουν αίτηση έως 12 Φεβρουαρίου 2021 - στην οποία να περιγράφονται οι ζημιές που έγιναν, αποδεικνυόμενες και από συνημμένο φωτογραφικό υλικό ή/και πόρισμα Πυροσβεστικής Υπηρεσίας - προκειμένου ακολούθως να πραγματοποιηθεί αυτοψία από τεχνικά κλιμάκια του Δήμου και να υποβληθεί - από το Δήμο - σχετικό αίτημα προς το αρμόδιο Υπουργείο για τη χορήγηση έκτακτης οικονομικής ενίσχυσης. 

 
Οι αιτήσεις των πολιτών μαζί με τα απαραίτητα δικαιολογητικά θα υποβάλλονται στο δημοτικό κατάστημα Φιλλύρας.
 
ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ  ΓΕΝΙΚΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ
• Αίτηση δικαιούχου.
• Φωτοαντίγραφο αστυνομικής ταυτότητας.
• Αποδεικτικό ότι η πληγείσα κατοικία είναι κύρια κατοικία.
Τελευταίο αντίγραφο της  φορολογικής δήλωσης  (Ε1) και εκκαθαριστικό, αντίγραφο Ε9, λογαριασμός ΔΕΗ, μισθωτήριο συμβόλαιο (για ενοικιαζόμενες οικίες)
• Πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης.
• Πόρισμα Πυροσβεστικής (εφόσον υπάρχει)
• Φωτοαντίγραφο πρώτης σελίδας τραπεζικού λογαριασμού με εμφανή  τον αριθμό ΙΒΑΝ.
• Σχετικό φωτογραφικό υλικό.
Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνούν με το Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας Δήμου Αρριανών, στο τηλέφωνο 25313-52841.
 

Πρόσληψης προσωπικού συνολικά οκτώ (8) ατόμων με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου, χρόνου διάρκειας οκτώ (8) μηνών, πλήρους απασχόλησης , για την αντιμετώπιση άμεσης ανάγκης λήψης προληπτικών ή κατασταλτικών μέτρων λόγω σοβαρής απειλής της δημ

ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΗΣΗ

Λειτουργία Λαϊκών Αγορών , αρμοδιότητας Δήμου Αρριανών , από 11/01/2021 έως και 13/01/2021

 

 ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ    ΑΡΑΤΟΥ     (Δευτέρα)    11/01/2021  

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ    ΠΩΛΗΤΕΣ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

 

1

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΑΝΝΑ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

Βιομηχανικά είδη καθαριότητας(Ε΄)

1

 

   2

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΣΕΡΗΦΑΛΗ

ΔΕΜΙΡ ΑΛΗ

ΟΠΩΡ/ΚΑ  (Α΄)

4

 
 

ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ     ΠΩΛΗΤΕΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΜΟΥΜΙΝ

ΣΕΜΠΙΛΕ

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

34

2

ΜΟΥΜΙΝ ΙΣΜΑΗΛ ΣΑΛΗ

ΓΚΙΟΥΡΟΛ

ΣΑΛΗ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

36

3

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΑΪΧΑΝ

ΧΑΣΑΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

26

4

ΣΑΛΗ

ΜΠΑΝΤΙΝ

ΧΙΛΜΗ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

28

5

ΣΑΛΗ

ΣΑΛΗ

ΜΠΑΝΤΙΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

30

6

ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΙΜΠΡΑΜ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΙΜΠΡΑΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

24

7

ΧΑΣΑΝ ΤΣΑΟΥΣ

ΧΑΛΙΤ

ΧΑΛΙΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

32

                     

                                  

ΛΑΪΚΗ    ΑΓΟΡΑ    ΦΙΛΛΥΡΑΣ    (Τρίτη)    12/01/2021 

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΩΛΗΤΕΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΙΣΜΑΗΛ

ΙΜΑΝΕ

ΓΙΑΚΟΥΠ

ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ

39-40

2

ΚΑΛΙΦΑΤΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

Βιομηχανικά Είδη Καθαριότητας

163 Β-164-165

3

ΜΟΥΣΤΑΦΑ  ΟΓΛΟΥ

ΡΑΗΦ

ΔΕΜΙΡ ΑΛΗ

ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ

47-48-49

   4

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΣΕΡΔΑΡ

ΣΑΜΠΡΗ

ΙΧΘΥΟΠΩΛΗΣ

58

 

ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ ΠΩΛΗΤΕΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΑΧΜΕΤ

ΤΖΕΜΑΛΗ

ΦΑΪΚ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

53

2

ΜΕΜΕΤ

ΓΚΙΟΥΛΣΕΡ

ΙΣΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

37 - 38

3

ΜΠΑΪΡΑΜ ΑΛΗ

ΟΥΜΙΤ

ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

67-68

4

ΡΕΣΗΤ

ΟΜΕΡ

ΑΧΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

72

5

ΣΑΛΗ

ΣΑΛΗ

ΜΠΑΝΤΙΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

81 - 82

6

ΤΣΕΛΕΠΗ

ΣΕΛΗΜ

ΑΧΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

70

7

ΧΑΛΗΛ

ΜΕΜΕΤ

ΑΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

76

8

ΧΑΣΑΝ

ΣΟΥΚΡΙΕ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

65

 

ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ     ΑΡΡΙΑΝΩΝ     (Τετάρτη)   13/01/2021

 ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΩΛΗΤΕΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

 1

ΙΣΜΑΗΛ

ΙΜΑΝΕ

ΓΙΑΚΟΥΠ

ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ

 160 – 161

 2

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΑΛΗ

ΡΑΪΦ

ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ

167 -168

 3

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΣΕΡΙΦ

ΣΕΦΚΕΤ

ΙΧΘΥΟΠΩΛΗΣ

38

 

ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ  ΠΩΛΗΤΕΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΜΕΜΕΤ

ΓΚΙΟΥΛΣΕΡ

ΙΣΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

41 - 42

2

ΜΟΥΜΙΝ ΙΣΜΑΗΛ ΣΑΛΗ

ΓΚΙΟΥΡΟΛ

ΣΑΛΗΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

137

3

ΜΠΑΪΡΑΜ ΑΛΗ

ΟΥΜΙΤ

ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

141 -142

4

ΡΑΣΗΜ

ΖΕΚΗ

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

155

5

ΣΑΛΗ

ΜΠΑΝΤΙΝ

ΧΙΛΜΗ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

156 - 157

6

ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

43

7

ΤΣΕΛΕΠΗ

ΣΕΛΗΜ

ΑΧΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

45

8

ΧΑΣΑΝ

ΣΟΥΚΡΙΕ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

163

9

ΧΑΣΑΝ ΤΣΑΟΥΣ

ΧΑΛΙΤ

ΧΑΛΙΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

48

           

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΛΛΑΓΗΣ ΛΑΙΚΗΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ ΑΠΟ ΤΙΣ 06/01/2021 ΣΤΙΣ 07/01/2021

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΝΟΜΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ

ΑΥΤΟΤΕΛΕΣ ΤΜΗΜΑ ΤΟΠΙΚΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

 

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Σας ενημερώνουμε ότι , η Λαϊκή Αγορά στον οικισμό  ΑΡΡΙΑΝΩΝ , λόγω αργίας   την Τετάρτη   06/01/2021  ,  θα πραγματοποιηθεί την ημέρα  Πέμπτη    07/01/2021.  

Λειτουργία Λαϊκών Αγορών , αρμοδιότητας Δήμου Αρριανών, από 04/01/2021 έως και 07/01/2021

Οι Πίνακες με τις θέσεις των πωλητών που θα δραστηριοποιηθούν στις τρεις (3) Λαϊκές Αγορές του Δήμου Αρριανών ( Αράτου , Φιλλύρας και Αρριανών) από Δευτέρα 04/01/2021 έως και Τετάρτη 07/01/2021:

ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ     ΑΡΑΤΟΥ     (Δευτέρα)    04/01/2021

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΩΛΗΤΕΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΑΝΝΑ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

Βιομηχανικά είδη (Καθαριότητας)

1

2

ΑΛΗ

ΓΙΟΧΑΝ

ΟΡΧΑΝ

ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ

4

 

ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ  ΠΩΛΗΤΕΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΑΜΕΤ

ΕΡΟΛ

ΦΕΪΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

35

2

ΑΧΜΕΤ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΝΑΤΖΙΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

25

3

ΔΕΛΗ ΑΧΜΕΤ

ΜΕΧΜΕΤ

ΡΑΗΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

27

4

ΚΑΡΑΤΣΟΛ ΜΕΜΕΤ

ΑΜΕΤ

ΜΕΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

31

5

ΜΑΜΟΥΤ ΧΟΥΣΕΪΝ

ΟΥΜΕΤ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

23

6

ΜΕΜΕΤ

ΓΚΙΟΥΛΣΕΡ

ΙΣΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

33

7

ΜΟΛΛΑ ΡΑΪΜ

ΧΑΤΙΤΖΕ

ΣΑΛΗ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

29

 

ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ     ΦΙΛΛΥΡΑΣ      (Τρίτη)      05/01/2021

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΩΛΗΤΕΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ

56-57

3

ΜΙΡΤΖΑΝ

ΚΕΜΑΛ

ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ

ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ

69-70

4

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΣΕΡΗΦΑΛΗ

ΔΕΜΙΡ ΑΛΗ

ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ

34Β – 35 -36

6

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΑΝΝΑ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

Βιομηχανικά είδη (Καθαριότητας)

91-92-93

9

ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΜΟΥΖΑΦΕΡ

ΧΑΚΗ

ΙΧΘΥΟΠΩΛΗΣ

60-61

 

ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ ΠΩΛΗΤΕΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΑΛΗ ΤΣΑΟΥΣ ΑΠΤΟΥΛΑ

ΡΙΤΒΑΝ

ΜΕΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

50

2

ΑΜΕΤ

ΕΡΟΛ

ΦΕΪΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

54

3

ΑΧΜΕΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΟΣΜΑΝ

ΑΧΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

81

4

ΓΙΑΣΟΥΚΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΧΑΣΑΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

63

5

ΕΣΕΚ

ΔΕΡΕΛΗ

ΣΑΜΠΡΙΕ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

78

6

ΚΑΛΟΥΔΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

74 – 75

7

ΜΑΜΟΥΤ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΟΥΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

83

 

ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ      ΑΡΡΙΑΝΩΝ    (Εκτάκτως την  Πέμπτη)    07/01/2021

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΩΛΗΤΕΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ

43-44

2

ΜΙΡΤΖΑΝ

ΚΕΜΑΛ

ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ

ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ

132-133

3

ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ

ΡΑΗΦ

ΔΕΜΙΡ ΑΛΗ

ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ

158-159

4

ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΜΟΥΖΑΦΕΡ

ΧΑΚΗ

ΙΧΘΥΟΠΩΛΗΣ

39-40

 

ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ ΠΩΛΗΤΕΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΑΛΗ ΤΣΑΟΥΣ ΑΠΤΟΥΛΑ

ΡΙΤΒΑΝ

ΜΕΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

145

2

ΑΜΕΤ

ΕΡΟΛ

ΦΕΪΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

143

3

ΑΧΜΕΤΖΙΚ

ΦΙΚΡΙΕ

ΑΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

47

4

ΓΙΑΣΟΥΚΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΧΑΣΑΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

139

5

ΙΜΠΡΑΜ ΣΑΛΗ

ΤΖΕΛΑΕΤΙΝ

ΣΕΜΠΑΧΕΤΙΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

141

6

ΚΑΛΟΥΔΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

136-137

7

ΜΑΜΟΥΤ ΧΟΥΣΕΪΝ

ΟΥΜΕΤ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

135

Για το πρόγραμμα  παρακαλώ πατήστε στο διπλανό σύνδεσμο:Πίνακες

 Για το δελτίο τύπου παρακαλώ πατήστε στο διπλανό σύνδεσμο:δελτιο_τυπου 

Λειτουργία Λαϊκών Αγορών , αρμοδιότητας Δήμου Αρριανών, από 28/12/2020 έως και 30/01/2021

   Οι Πίνακες με τις θέσεις των πωλητών που θα δραστηριοποιηθούν στις τρεις (3) Λαϊκές Αγορές του Δήμου Αρριανών ( Αράτου , Φιλλύρας και Αρριανών) από Δευτέρα 21/12/2020 έως και Τετάρτη 23/12/2020:

ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ ΑΡΑΤΟΥ  (Δευτέρα)  28/12/2020

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΩΛΗΤΕΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΑΝΝΑ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

Βιομηχανικά είδη (Καθαριότητας)

1

2

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΣΕΡΦΗΑΛΗ

ΔΕΜΙΡ ΑΛΗ

ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ

4

 

ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ  ΠΩΛΗΤΕΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΜΟΥΜΙΝ

ΣΕΜΠΙΛΕ

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

34

2

ΜΟΥΙΝ ΙΣΜΑΗΛ ΣΑΛΗ

ΓΚΙΟΥΡΟΛ

ΣΑΛΗΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

36

3

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΑΪΧΑΝ

ΧΑΣΑΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

26

4

ΣΑΛΗ

ΜΠΑΝΤΙΝ

ΧΙΛΜΗ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

28

5

ΣΑΛΗ

ΣΑΛΗ

ΜΠΑΝΤΙΝΙ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

30

6

ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΙΜΠΡΑΜ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΙΜΠΡΑΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

24

7

ΧΑΣΑΝ ΤΣΑΣΟΥΣ

ΧΑΛΙΤ

ΧΑΛΙΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

32

 

ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ ΦΙΛΛΥΡΑΣ   (Τρίτη)   29/12/2020

 

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΩΛΗΤΕΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΙΣΜΑΗΛ

ΙΜΑΝΕ

ΓΙΑΚΟΥΠ

ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ

39-40

2

ΚΑΛΙΦΑΤΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

Βιομηχανικά Είδη (Καθαριότητας)

163 Β – 164-165

3

ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ

ΡΑΗΦ

ΔΕΜΙΡ ΑΛΗ

ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ

47-48-49

  4

ΧΟΥΣΕΪΝ  

ΣΕΡΔΑΡ

ΣΑΜΠΡΗ

ΙΧΘΥΟΠΩΛΗΣ

58

 

ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ ΠΩΛΗΤΕΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΑΧΜΕΤ

ΤΖΕΜΑΛΗ

ΦΑΪΚ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

53

2

ΜΕΜΕΤ

ΓΚΙΟΥΛΣΕΡ

ΙΣΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

37-38

3

ΜΠΑΪΡΑΜ ΑΛΗ

ΟΥΜΙΤ

ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

67-68

4

ΡΕΣΗΤ

ΟΜΕΡ

ΑΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

72

5

ΣΑΛΗ

ΣΑΛΗ

ΜΠΑΝΤΙΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

81-82

6

ΤΣΕΛΕΠΗ

ΣΕΛΗΜ

ΑΧΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

70

7

ΧΑΛΗΛ

ΜΕΜΕΤ

ΑΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

76

8

ΧΑΣΑΝ

ΣΟΥΚΡΙΕ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

65

 

ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ ΑΡΡΙΑΝΩΝ  (Τετάρτη )  30/12/2020

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΩΛΗΤΕΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΙΣΜΑΗΛ

ΙΜΑΝΕ

ΓΙΑΚΟΥΠ

ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ

160-161

2

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΑΛΗ

ΡΑΪΦ

ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ

167-168

3

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΣΕΡΙΦ

ΣΕΦΚΕΤ

ΙΧΘΥΟΠΩΛΗΣ

38

 

ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ ΠΩΛΗΤΕΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΜΕΜΕΤ

ΓΚΙΟΥΛΣΕΡ

ΙΣΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

41-42

2

ΜΟΥΜΙΝ ΙΣΜΑΗΛ ΣΑΛΗ

ΓΚΙΟΥΡΟΛ

ΣΑΛΗΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

137

3

ΜΠΑΪΡΑΜ ΑΛΗ

ΟΥΜΙΤ

ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

141-142

4

ΡΑΣΗΜ

ΖΕΚΗ

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

155

5

ΣΑΛΗ

ΜΠΑΝΤΙΝ

ΧΙΛΜΗ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

156-157

6

ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

43

7

ΤΣΕΛΕΠΗ

ΣΕΛΗΜ

ΑΧΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

45

8

ΧΑΣΑΝ

ΣΟΥΚΡΙΕ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

163

9

ΧΑΣΑΝ ΤΣΑΟΥΣ

ΧΑΛΙΤ

ΧΑΛΙΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

48


Για το πρόγραμμα  παρακαλώ πατήστε στο διπλανό σύνδεσμο:link

 Για το δελτίο τύπου παρακαλώ πατήστε στο διπλανό σύνδεσμο: δελτίο_τύπου

Λειτουργία Λαϊκών Αγορών , αρμοδιότητας Δήμου Αρριανών, από 21/12/2020 έως και 23/01/2021

Οι Πίνακες με τις θέσεις των πωλητών που θα δραστηριοποιηθούν στις τρεις (3) Λαϊκές Αγορές του Δήμου Αρριανών ( Αράτου , Φιλλύρας και Αρριανών) από Δευτέρα 21/12/2020 έως και Τετάρτη 23/12/2020:

ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ     ΑΡΑΤΟΥ     (Δευτέρα)    21/12/2020

 

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΩΛΗΤΕΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΑΝΝΑ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

Βιομηχανικά είδη (Καθαριότητας)

1

2

ΑΛΗ

ΓΙΟΧΑΝ

ΟΡΧΑΝ

ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ

4

 

ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ  ΠΩΛΗΤΕΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΑΜΕΤ

ΕΡΟΛ

ΦΕΪΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

35

2

ΑΧΜΕΤ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΝΑΤΖΙΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

25

3

ΔΕΛΗ ΑΧΜΕΤ

ΜΕΧΜΕΤ

ΡΑΗΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

27

4

ΚΑΡΑΤΣΟΛ ΜΕΜΕΤ

ΑΜΕΤ

ΜΕΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

31

5

ΜΑΜΟΥΤ ΧΟΥΣΕΪΝ

ΟΥΜΕΤ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

23

6

ΜΕΜΕΤ

ΓΚΙΟΥΛΣΕΡ

ΙΣΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

33

7

ΜΟΛΛΑ ΡΑΪΜ

ΧΑΤΙΤΖΕ

ΣΑΛΗ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

29

 

ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ     ΦΙΛΛΥΡΑΣ      (Τρίτη)      22/12/2020

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΩΛΗΤΕΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ

56-57

3

ΜΙΡΤΖΑΝ

ΚΕΜΑΛ

ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ

ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ

69-70

4

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΣΕΡΗΦΑΛΗ

ΔΕΜΙΡ ΑΛΗ

ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ

34Β – 35 -36

6

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΑΝΝΑ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

Βιομηχανικά είδη (Καθαριότητας)

91-92-93

9

ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΜΟΥΖΑΦΕΡ

ΧΑΚΗ

ΙΧΘΥΟΠΩΛΗΣ

60-61

 

ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ ΠΩΛΗΤΕΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΑΛΗ ΤΣΑΟΥΣ ΑΠΤΟΥΛΑ

ΡΙΤΒΑΝ

ΜΕΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

50

2

ΑΜΕΤ

ΕΡΟΛ

ΦΕΪΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

54

3

ΑΧΜΕΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΟΣΜΑΝ

ΑΧΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

81

4

ΓΙΑΣΟΥΚΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΧΑΣΑΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

63

5

ΕΣΕΚ

ΔΕΡΕΛΗ

ΣΑΜΠΡΙΕ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

78

6

ΚΑΛΟΥΔΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

74 – 75

7

ΜΑΜΟΥΤ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΟΥΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

83


ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ      ΑΡΡΙΑΝΩΝ    (Τετάρτη)      23/12/2020

 

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΩΛΗΤΕΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ

43-44

2

ΜΙΡΤΖΑΝ

ΚΕΜΑΛ

ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ

ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ

132-133

3

ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ

ΡΑΗΦ

ΔΕΜΙΡ ΑΛΗ

ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ

158-159

4

ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΜΟΥΖΑΦΕΡ

ΧΑΚΗ

ΙΧΘΥΟΠΩΛΗΣ

39-40

 

ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ ΠΩΛΗΤΕΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΑΛΗ ΤΣΑΟΥΣ ΑΠΤΟΥΛΑ

ΡΙΤΒΑΝ

ΜΕΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

145

2

ΑΜΕΤ

ΕΡΟΛ

ΦΕΪΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

143

3

ΑΧΜΕΤΖΙΚ

ΦΙΚΡΙΕ

ΑΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

47

4

ΓΙΑΣΟΥΚΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΧΑΣΑΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

139

5

ΙΜΠΡΑΜ ΣΑΛΗ

ΤΖΕΛΑΕΤΙΝ

ΣΕΜΠΑΧΕΤΙΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

141

6

ΚΑΛΟΥΔΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

136-137

7

ΜΑΜΟΥΤ ΧΟΥΣΕΪΝ

ΟΥΜΕΤ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

135

Για το πρόγραμμα  παρακαλώ πατήστε στο διπλανό σύνδεσμο:link1

 Για το δελτίο τύπου παρακαλώ πατήστε στο διπλανό σύνδεσμο: link2

Diaugeia Logo
Govgr
Ermis Gov Gr
Tetragonika Govapp Gr
Kentro Koinotitas Logo
I Europi Sou

Δήμος Αρριανών

logo

Follow us on

Επικοινωνία

  • Δημαρχείο
  • Φιλλύρα
  • ΤΚ: 69300, Ροδόπη
  • Τηλ: 2531352800
  • email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.