Λειτουργία Λαϊκών Αγορών , αρμοδιότητας Δήμου Αρριανών, από 28/12/2020 έως και 30/01/2021

   Οι Πίνακες με τις θέσεις των πωλητών που θα δραστηριοποιηθούν στις τρεις (3) Λαϊκές Αγορές του Δήμου Αρριανών ( Αράτου , Φιλλύρας και Αρριανών) από Δευτέρα 21/12/2020 έως και Τετάρτη 23/12/2020:

ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ ΑΡΑΤΟΥ  (Δευτέρα)  28/12/2020

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΩΛΗΤΕΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΑΝΝΑ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

Βιομηχανικά είδη (Καθαριότητας)

1

2

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΣΕΡΦΗΑΛΗ

ΔΕΜΙΡ ΑΛΗ

ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ

4

 

ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ  ΠΩΛΗΤΕΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΜΟΥΜΙΝ

ΣΕΜΠΙΛΕ

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

34

2

ΜΟΥΙΝ ΙΣΜΑΗΛ ΣΑΛΗ

ΓΚΙΟΥΡΟΛ

ΣΑΛΗΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

36

3

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΑΪΧΑΝ

ΧΑΣΑΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

26

4

ΣΑΛΗ

ΜΠΑΝΤΙΝ

ΧΙΛΜΗ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

28

5

ΣΑΛΗ

ΣΑΛΗ

ΜΠΑΝΤΙΝΙ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

30

6

ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΙΜΠΡΑΜ

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΙΜΠΡΑΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

24

7

ΧΑΣΑΝ ΤΣΑΣΟΥΣ

ΧΑΛΙΤ

ΧΑΛΙΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

32

 

ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ ΦΙΛΛΥΡΑΣ   (Τρίτη)   29/12/2020

 

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΩΛΗΤΕΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΙΣΜΑΗΛ

ΙΜΑΝΕ

ΓΙΑΚΟΥΠ

ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ

39-40

2

ΚΑΛΙΦΑΤΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

Βιομηχανικά Είδη (Καθαριότητας)

163 Β – 164-165

3

ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ

ΡΑΗΦ

ΔΕΜΙΡ ΑΛΗ

ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ

47-48-49

  4

ΧΟΥΣΕΪΝ  

ΣΕΡΔΑΡ

ΣΑΜΠΡΗ

ΙΧΘΥΟΠΩΛΗΣ

58

 

ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ ΠΩΛΗΤΕΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΑΧΜΕΤ

ΤΖΕΜΑΛΗ

ΦΑΪΚ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

53

2

ΜΕΜΕΤ

ΓΚΙΟΥΛΣΕΡ

ΙΣΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

37-38

3

ΜΠΑΪΡΑΜ ΑΛΗ

ΟΥΜΙΤ

ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

67-68

4

ΡΕΣΗΤ

ΟΜΕΡ

ΑΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

72

5

ΣΑΛΗ

ΣΑΛΗ

ΜΠΑΝΤΙΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

81-82

6

ΤΣΕΛΕΠΗ

ΣΕΛΗΜ

ΑΧΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

70

7

ΧΑΛΗΛ

ΜΕΜΕΤ

ΑΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

76

8

ΧΑΣΑΝ

ΣΟΥΚΡΙΕ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

65

 

ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ ΑΡΡΙΑΝΩΝ  (Τετάρτη )  30/12/2020

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΩΛΗΤΕΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΙΣΜΑΗΛ

ΙΜΑΝΕ

ΓΙΑΚΟΥΠ

ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ

160-161

2

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΑΛΗ

ΡΑΪΦ

ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ

167-168

3

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΣΕΡΙΦ

ΣΕΦΚΕΤ

ΙΧΘΥΟΠΩΛΗΣ

38

 

ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ ΠΩΛΗΤΕΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1

ΜΕΜΕΤ

ΓΚΙΟΥΛΣΕΡ

ΙΣΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

41-42

2

ΜΟΥΜΙΝ ΙΣΜΑΗΛ ΣΑΛΗ

ΓΚΙΟΥΡΟΛ

ΣΑΛΗΜ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

137

3

ΜΠΑΪΡΑΜ ΑΛΗ

ΟΥΜΙΤ

ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

141-142

4

ΡΑΣΗΜ

ΖΕΚΗ

ΓΙΟΥΣΟΥΦ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

155

5

ΣΑΛΗ

ΜΠΑΝΤΙΝ

ΧΙΛΜΗ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

156-157

6

ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

43

7

ΤΣΕΛΕΠΗ

ΣΕΛΗΜ

ΑΧΜΕΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

45

8

ΧΑΣΑΝ

ΣΟΥΚΡΙΕ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

163

9

ΧΑΣΑΝ ΤΣΑΟΥΣ

ΧΑΛΙΤ

ΧΑΛΙΤ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

48


Για το πρόγραμμα  παρακαλώ πατήστε στο διπλανό σύνδεσμο:link

 Για το δελτίο τύπου παρακαλώ πατήστε στο διπλανό σύνδεσμο: δελτίο_τύπου

Diaugeia Logo
Govgr
Ermis Gov Gr
Tetragonika Govapp Gr
Kentro Koinotitas Logo
I Europi Sou

Δήμος Αρριανών

logo

Follow us on

Επικοινωνία

  • Δημαρχείο
  • Φιλλύρα
  • ΤΚ: 69300, Ροδόπη
  • Τηλ: 2531352800
  • email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.